web counter

ANTALYASPOR BASKETBOL YÖNETİMİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

valilik
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalyaspor Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şafak Öztürk ve Basketbol yönetimini makamında kabul etti.
Keyifli bir spor olarak nitelediği basketbola Anadolu şehirlerinde ilginin son yıllarda arttığını belirten Vali Karaloğlu, sporcu ve seyirci potansiyeli yüksek olan Antalya’da oluşturulacak iyi bir altyapı ile basketbolun  başarılı olacağını kaydetti. İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte gençlere basketbolu tanıtmak ve sevdirmek için çeşitli faaliyetlerde bulunulmasını isteyen Vali Karaloğlu, bu tür organizasyonların aidiyet duygusunu artıracağını dile getirdi.
Başkan Öztürk de Antalyaspor Basketbol Takımı’nın Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde (TBL2L) grubunda lider olarak mücadele ettiğini, bu sene seyircilerden ücret almadıklarını belirterek hedeflerinin 2 yıl sonra Süper Lig’de oynamak olduğunu anlattı. Vali Karaloğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür eden Öztürk, çalışmaları hakkında bilgi vererek Pazar günü oynanacak Konyaspor deplasman maçına davette bulundu.
Fotoğraflar: Mesut Şahin
Yazar

Bir Yanıt bırak

*