web counter

EC Boxing Antalya’da Açıldı

EC Boxing Antalya’da Açıldı
Merkezi Almanya’nın Hamburg kentinde bulunan boks kulübü EC Boxing, Antalya’da Altıntaş Mahallesinde açtığı şubesinin açılışını görkemli bir tören ile yaptı.

EC Boxing Antalya’da Açıldı

EC Boxing Antalya’da Açıldı

EC Boxing, Antalya’da açtığı şube ile boksun gelişmesine katkı sağlamayı amaçlıyor. Bugüne kadar 60’ın üzerinde, Avrupa, kıtalararası ve dünya şampiyonlukları bulunan kulüp, edindiği tecrübeleri Türkiye’ye getirdi.

EC Boxing Antalya’da Açıldı

EC Boxing Antalya’da Açıldı

Altıntaş mahallesinde önceki gün çok sayıda iş insanı ile milli sporcuların katıldığı ECB Boxing salonun açılışı töreni renkli görüntülere sahne oldu. Milli boksörlerden Ercüment Aslan’ın da katıldığı açılış gününde İş İnsanı Özer Saraçoğlu, ANTİAD Başkanı Bilal Köleoğlu ile dünyanın en tanınmış boksörleri de hazır bulundu.

EC Boxing Antalya’da Açıldı

EC Boxing Antalya’da Açıldı

Açılış sonrası salonu gezen davetliler, modern ve özenle dizayn edilmiş salona hayran kaldıklarını söyledi. Ayrıca açılış gününde Milli sporcuların boks maçları nefes kesti.
Kemal Kardaş: “Bu salondan dünya ve olimpiyat şampiyonları çıkacak”
Lara bölgesinde bulunan ABC Boxing salonundan sonra Altıntaş Mahallesinde ECB (Erol Ceylan Boxing) Boxing spor salonunu da açan Eski Milli Boksör ve Boks hocası Kemal Kardaş, “ Hedefimiz bugün açılışını yaptığımız modern salondan Dünya ve Olimpiyat şampiyonları çıkarmak. Adını dünyaya övgü ile tanıtmış Erol Ceylan’ın adını verdiği EC Boxing Markasını Antalya’da daha da üst seviyelere çıkararak yeni şampiyonlar yetiştirme hedefimizde, bizlere destek olan herkese sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

EC Boxing Antalya’da Açıldı

EC Boxing Antalya’da Açıldı

Kulübün Antalya şubesinde çalışmalara start veren eski boksör Kemal Kardaş, büyük hedeflerinin olduğunu belirterek, “Hedefimiz dünya ve olimpiyat şampiyonları yetiştirmektir. Bu doğrultuda uzun yıllardan beridir çalışmalarımız devam ediyor. Şu an için başarıdan başarıya koşan 7 sporcumuz mevcut, bunlardan gençlerde Avrupa üçüncüsü olan kızımız da var, dünya ikincisi olan da var, Türkiye şampiyonu olanlar da mevcuttur. Ayrıca kulübümüzdeki fitness ve boks çalışmaları vatandaşlarımıza da açıktır isteyen gelip buradaki modern aletlerden faydalanabilirler” diye konuştu.
EC BOXİNG Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ceylan ;
“EC Boxing Antalya şubemizde genç yeteneklerimize aktarmak için kolları sıvadık”

EC Boxing, Antalya’da açtığı şube ile boksun gelişmesine katkı sağlamayı amaçlıyor. Bugüne kadar 60’ın üzerinde, Avrupa, kıtalararası ve dünya şampiyonlukları bulunan kulüp, edindiği tecrübeleri Türkiye’ye getirmek için de mücadele veriyor. Geçtiğimiz yıl WBO (Dünya Boks Organizasyonu) tarafından dünyanın en iyi promotörü olarak seçilen EC BOXİNG Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ceylan, 10 yılı aşkın bir süredir dünyanın dört bir yanında dev maçlara çıktıklarını vurgulayarak, “Kulübümüz bünyesinde dünyanın dört bir yanından şampiyon boksörlerimiz var. Ayrıca ülkemizin de dev isimleri kulüp bünyemizde önemli karşılaşmalara çıktılar. Tüm bu çalışmalardan elde ettiğimiz tecrübeleri eski boksörlerimizden Kemal Kardeş ile birlikte faaliyete geçirdiğimiz EC Boxing Antalya şubemizde genç yeteneklerimize aktarmak için kolları sıvadık’ şeklinde konuştu.

Yazar

Bir Yanıt bırak

*