web counter

KAYA ÇİFTİNİN 1. YILINDA ÇİFTE MUTLULUK

KAYA ÇİFTİNİN 1. YILINDA
ÇİFTE MUTLUGU

Antalya’nın tanınmış iş insanlarından Ali Kaya ve eşi Sabina Kaya, evliliklerinin 1’nci yıldönümünü yakın dostları Seyit ve Ece Ekşioğlu ile birlikte 7 Mehmet’te kutladı.

IMG-20231022-WA0022
Geçtiğimiz yıl görkemli bir tören ile dünya evine giren Kaya çiftinin 1’nci yıl kutlaması için tercih ettiği 7 Mehmet restoranda Sabina Kaya’nın özel olarak hazırlattığı ve üzerinde “1. Yılımız Kutlu Olsun Kocam” yazılı pastayı kesen çiftin mutlulukları dikkatlerden kaçmadı.

IMG-20231022-WA0021
Bu özel güne şahitlik eden yakın dostları Ekşioğlu çifti de Ali Kaya ve Sabina Kaya’yı tebrik etti. Güzel havayı da fırsat bilen Kaya ve Ekşioğlu çifti mekanın bahçesinde keyifli bir gün geçirdi.

IMG-20231022-WA0024
BEBEK YOLDA
Geçtiğimiz yıl Duble Tree Hilton Otel’de İş, cemiyet, sanat ,siyaset hayatının yakından tanıdığı simaların davetli olduğu , 350 kişi katıldığı ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün kıydığı nikah ile hayatlarını birleştiren Kaya çiftini şimdi de bebek heyecanı sardı. 7 Aylık hamile olan Sabina Kaya’nın mutluluğu gözlerinden okunurken, Ali Kaya’nın heyecanı dikkatlerden kaçmadı.

Yazar

Bir Yanıt bırak

*