web counter

Siyasi Çevreleri Buluşturan Düğün

18’inci ve 19’uncu dönem Antalya Milletvekili Hasan Namal’ın oğlu, Kepez Çocuk Kenti girişimcisi Tevfik Namal, Elmalı Belediyesi Meclis Üyesi Süleyman Kaplan’ın kızı Seçil Kaplan ile hayatını birleştirdi.
Ak Parti Antalya geçmiş dönem Milletvekili Hasan Namal’ın oğlu ve Ak Parti Muratpaşa İlçe Teşkilatı Başkanı Tevfik Namal, Elmalı Belediyesi Meclis Üyesi Süleyman Kaplan’ın kızı Seçil Kaplan ile hayatını birleştirdi. Çok yakın bir arkadaşlarının babasının cenazesinde tanışan çift, uzunca bir süre devam eden birlikteliklerini evlilikle taçlandırma kararı aldı.

Çiftin IC Hotel’de düzenlenen düğün törenine aile büyükleri ve yakın dostlarının yanı sıra siyasi çevreler yoğun katılım gösterdi. Çiftin nikahını Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü kıydı. Gelinin nikah şahitliğini Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, oyuncu Burcu Biricik Yetkin ve Kokarca Medya sahibi Emre Yetkin gerçekleştirirken; Damadın şahitliğini Ak parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş, Muratpaşa İlçe Başkanı Dr. Alpaslan Benin ve meclis üyeleri gerçekleştirdi. Nikahın ardından davetlilerin tebriklerini kabul eden çift, bu özel günde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkürlerini sundu.

Yazar

İlgili Haberler

Bir Yanıt bırak

*