web counter

Miss Maditerranean 2016 kraliçeler Basına Tanıtıldı

Bu yıl Ay-Ça Poliklinik Ana Sponsorluğunda   17’ncisi düzenlenecek olan ve Akdeniz’in en uzun soluklu güzellik yarışmasında yüzlerce başvuru sonrasında elemeleri geçerek 12 finalist arasına kalan adaylar basına tanıtıldı.

Konyaaltı The Corner Park Hotel’in havuz başında düzenlenen tanıtım kokteyline çok sayıda basın mensubu ile yarışmanın sponsorları katıldı.

 

Yarışmanın ana sponsoru Ay-ça poliklinik sahibi Reşat Yılmaz’ın da katıldığı tanıtım kokteylinde finalistlerin heyecanı dikkatlerden kaçmadı.

Geçtiğimiz yılın kraliçesi Reyma Andrea’nın finalistlere destek vermek için geldiği tanıtımda konuşan Tanıtım Productıon Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bulut ve Başkan Yardımcısı Derya Bulut, her sene artarak büyüyen ilgi sayesinde Antalya dışından da çok sayıda yarışmacımız var. Adana, İzmir, İstanbul, Mersin,Ankara gibi bir çok şehirden yarışmaya katılma talebi karşısında son derece mutlu olduk. Bu sene Göynük’de düzenleyeceğimiz kamp sonunda yapılacak final gecesi ardından Akdeniz yeni güzeline kavuşacak” dedi..

 

 

Yazar

İlgili Haberler

Bir Yanıt bırak

*