web counter

Hayal Kahvesi Antalya’da Açılıyor

1992’den bu yana canlı performans denince Türkiye’de ilk akla gelen ilk mekanlardan olan Hayal Kahvesi 14 Ekim Çarşamba günü Atatürk Parkı içerisinde açılıyor.
20201006_154033

Sadece hafta sonları değil “her gün” kaliteli müzik dinlemek isteyenler için birbirinden başarılı sanatçı ve grupları sahnesinde ağırlayan mekan, bugüne kadar pek çok sanatçının tanınmasına da katkıda bulunmanın gururunu taşıyor.
14 Ekim’de Melek Mosso konseri ile ile açılışını gerekleştirecek olan Atatürk Parkı içerisinde ki Hayal Kahvesinin İşletmecileri Yavuz Can Eroğlu ve Şehmuz Doğan, açılışa sayılı günler olmasına rağmen Melek Mosso konserine ilginin aşırı derece olduğu belirtti. Eroğlu: “Hayal Kahvesi kurulduğu günden bu yana hem ruha hem damağa hitap ederken, zengin yiyecek menüsü ve özel kokteylleri ile her andan keyif almanızı hedefliyor” derken muhteşem deniz manzarası eşliğinde hem kulağa hem de damak tadına hitap edeceklerinin altını çizdi.
İstanbul, Ankara, İzmir, Adana,Balıkesir,Bursa, Çanakkale,Diyarbakır,Giresun,Kahramanmaraş,Kocaeli ve Manisa’dan sonra Antalya’ya da en modern şubesini açan Hayal Kahvesi, Türkiye’nin en ünlü sanatçılarını ve guruplarını ağırlamaya ve Antalya halkı ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Yazar

Bir Yanıt bırak

*