web counter

Festivalin en çılgını Need For Fet

DSC_0130

15-23 Mayıs tarihleri arasında Göynük Avangarde Otel’de Need Tour ortakları Cumali Zafer ve İsmail Mamet tarafından düzenlenen, Antalya’nın en büyük organizasyonlarından biri olan “ Need For Fest” görkemli bir açılış ile gövde gösterisi yaptı.

Geçtiğimiz yıl Mardan Palace Otelde ilki düzenlenen festivalin ikincisi bu sene Göynük Avangarde otelde başladı. Rusya’nın en ünlü DJ’lerinin ve solistlerinin bir araya geldiği festival kapsamında düzenlenecek olan Miss New World güzellik yarışmasının finalistleri de görücüye çıktı.

Yaklaşık 20 sanatçının aynı sahneyi paylaşacağı festivalde Rusya’nın ünlü müzik kanalı RuSong TV canlı yayınları ile Türkiye ve Kemer’in tanıtımında büyük katkı sağladı.

Avangarde otelin havuz başında kurulan dev sahnede görücüye çıkan New World Güzelleri, alanı dolduran yerli ve yabancı konuklardan tam not aldı.

Festival koordinatörlüğünü de yapan Bpm Production’ın sahibi Serkan Şatıroğlu, en ince detaylar ile organizasyonda ki farkını ortaya koyuyor.

Yarışmanın finalistlerinin ilk kez görücüye çıktığı gecede yarışmada Türkiye’yi temsil edecek olan Gamze Asena Yıldırım, bir birinden zorlu rakipleri arasından sıyrılarak yeni dünya güzeli (Miss New World) seçilmenin gururunu yaşamak istiyor.

Düzenlenen organizasyona katılan davetliler defile ve konserler sonrası elbieleriyle kendilerini havuza atarak renkli görüntülere sahne oldu.

Yazar

Bir Yanıt bırak

*