web counter

Milord 5’inci Şubesini İsmet Gökşen Caddesi’nde Açtı

DSC_2825

Milord Exclusive Mağazası’nın açılışı Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ruhi Beşiktaş ile gerçekleşti. Açılış öncesi mağazaya uğrayan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i, Milord Exclusive Mağaza Zincirleri Yönetim Kurulu Başkanı Sıddık Güzelçiftci eşi Seçil Güzelçiftçi karşıladı.

Kendi markasıyla üretilen çok özel ürünleri Antalyalılara sunan Milord Exclusive’nin yeni mağazası iki kattan oluşuyor. Giriş katında ayakkabı ve çantaların bulunduğu mağazanın üst katında yine hepsi özel tasarım olan takılar sergileniyor. Sipariş verilerek pırlanta ya da altın plakalarla sahiplerinin isimlerinin yazdığı ayakkabı ve çanta seçenekleri, Milord Exclusive’nin hizmetlerinden bir tanesi. İtalyan tasarımcılar tarafından özel olarak tasarlanan ayakkabı, çanta ve takıların sunulduğu Milord Exclusive kapılarını 13 Mayıs’ta Antalyalı moda ve mücevher severlere açtı.

Açılışın ardından iki katlı mağazayı gezen davetliler, vitrindeki ürünleri inceledi. Mankenler özel tasarım mücevherleri tanıtarak davetlilere görsel şölen sundu.

Yazar

İlgili Haberler

Bir Yanıt bırak

*