web counter

Emre Kaya hayranları ile hasret giderdi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları dolayısıyla ÖzdilekPark Antalya ziyaretçileri, genç ve başarılı şarkıcı Emra Kaya’nın şarkıları ile eğlendirdi.

“Yapboz ” şarkısıyla gönüllere taht kuran Emre Kaya’yı imza gününde hayranları yalnız bırakmadı.ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi ünlü isimleri kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında sevenleri ile buluşturmaya devam ediyor.

ÖzdilekPark’ın bu defa ki konuğu son günlerin genç ve başarılı sesi Emre Kaya oldu.

ÖzdilekPark Antalya’da gerçekleştirilen imza gününde başarılı sanatçı yoğun ilgi gördü.

Beğenilen şarkılarını hayranlarıyla beraber ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi’nde seslendirdi.

HAYRANLARI BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

Sempatik tavırları ve şarkılarıyla gençlerin büyük beğenisini kazanan Emre Kaya bu kez şarkılarını Antalyalı hayranları için söyledi.

Sabahın erken saatlerinden itibaren AVM’de yerlerini alan Emre Kaya hayranları, ünlü sanatçıdan imza alabilmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

Gördüğü bu yoğun ilgi karşısında sahnede kendi bestelediği birçok şarkıyı seslendiren ve hayranlarının da kendisine eşlik etmesini isteyen Emre Kaya kendisini görmeye gelen hayranlarına eğlenceli bir vakit geçirtti.

Konser sonrası yapılan imza etkinliğinde genç sanatçı, tüm hayranlarına tek tek imza dağıttı ve sohbet etti. Emre Kaya etkinlik alanından ayrılırken hayranlarının yanına kadar giderek onlarla yakından fotoğraf çekindi.

emre-kaya-konser-4

Yazar

Bir Yanıt bırak

*