web counter

Violla Jewellery Yeni Yıla Muhteşem Bir Parti İle Merhaba Dedi…

Dünyaca ünlü saat markalarını ve özel tasarım mücevherleri bünyesinde barındıran Violla Jewellery‘nin düzenlediği yılbaşı parti organizasyonunda cemiyet hayatının önde gelen isimleri bir araya geldi. Partinin ev sahipliğini Violla Jewellery’nin sahibi Seviye Bedel, Zeki Bedel ve Vedat Bedel üstlendi.

Violla Jewellery, Tekelioğlu Caddesi’nde bulunan mağazasındaki partiye katılan misafirler bir yandan eğlenirken bir yandan da özel koleksiyonları yakından inceleme fırsatı buldular.

 

Davetlilerin adeta şıklık yarışında olduğu partide mekanın tasarımı, sunulan ikramlar, ambiyans ve görsellik en dikkat çeken detaylar arasındaydı.

Yeni yıla merhaba partisine katılan konuklar Focus grubunun müziği eşliğinde sohbet edip keyifli saatler geçirdiler. Düzenlenen çekiliş ile nerede ise gelen tüm davetlilere çeşitli hediyeler verilirken, satılan tüm ürünlerin gelirlerinden şehit ailelerine yardım yapıldı.

Daha büyük çaplı bir organizasyon olması planlanan partinin, son dönemde ülkemizde yaşanan terör olayları nedeniyle minimize edilip, gelirin de belli bir bölümünü şehit ailelerine yardım olarak aktarılması kararlaştırıldı.

 

Yazar

İlgili Haberler

Bir Yanıt bırak

*