web counter

Veda Gruptan sezon partisi

 

İçecek sektörünün tanınmış firmalarından Veda Gurup geçtiğimiz hafta sonu düzenlediği yat partisi ile sezon boyunca çalıştığı çözüm ortakları ve çalışanları ile bir araya geldi. Etkinlik kapsamında bir araya gelen 20 kişilik davetli topluluğu keyifli bir hafta sonu geçirdi.

Veda Gurup Genel Müdür’ü Tayfun Karababa “Yoğun bir yaz sezonun sonlarına yaklaştığımız bu günlerde birlikte çalıştığımız çözüm ortağı firmalar ve çalışanlarımızı bir araya getirerek keyifli bir yat partisi düzenledik” diye belirtti.

Düzenlenen yat partisine katılan isimler arasında Antalya cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Vahit Tansoy ve EMY Organizasyon’un sahibi Eda Meltem Yılmaz’da vardı.

 

 

Vedagroup_Yatch_Party-4 Vedagroup_Yatch_Party-6 Vedagroup_Yatch_Party-8 Vedagroup_Yatch_Party-16 Vedagroup_Yatch_Party-17 Vedagroup_Yatch_Party-20 Vedagroup_Yatch_Party-21 Vedagroup_Yatch_Party-25 Vedagroup_Yatch_Party-27 Vedagroup_Yatch_Party-53 Vedagroup_Yatch_Party-115 Vedagroup_Yatch_Party-122 Vedagroup_Yatch_Party-137 Vedagroup_Yatch_Party-139 Vedagroup_Yatch_Party-155

Yazar

İlgili Haberler

Bir Yanıt bırak

*