web counter

Türkiye’nin en uzun biyolojik göleti Antalya’da

Adelia Marajopova (5)

Biyolojik Havuza Mankenli Tanıtım

Yapı Sektöründe 35 yıllık tecrübesiyle Antalya’da faaliyet gösteren Ural İnşaat Döşemealtında başlattığı Göl Evleri projesi ile bir ilke imza atıyor.
Türkiye’nin en uzun biyolojik göleti özelliğini taşıyan Döşemealtı Göl Evlerinde Türkiye’de ilk kez %100 Biyolojik Yüzme Havuzu/Göleti yapıldı.
Ural İnşaatın sürdürülebilir ve çevreci yaşam alanları konsepti içerisinde yer alan, İnsana ve Doğaya zarar vermeyen Biyolojik Yüzme Havuzunda insan sağlığı için tehlike oluşturan klor ve benzeri herhangi bir kimyasal madde ,UV ve Ozon kullanılmıyor. Biyolojinin yok edildiği fosfor absorbe edici herhangi bir filtre malzemesinin de kullanılmadığı havuzun tanıtımı geçtiğimiz günlerde Döşemealtı Göl Evlerinde basına tanıtıldı.
EMY Ajans mankenleri Adelia Marajopova ve Merve Demircan tarafından tanıtımı yapılan Biyolojik Gölete çok sayıda basın mensubu katıldı.
Projenin çözüm ortağı Bluebase firması yetkililerinin de katıldığı toplantıda Göl Evleri ve Biyolojik havuzun özellikleri medya mensupları ve konuklardan tam not aldı.

 

Yazar

Bir Yanıt bırak

*