web counter

Türk Kahvesi Hurma’ya 29 Ekim’de Bayram Gibi Açılış

Antalya’nın en sevilen markalarından biri olan Türk Kahvesi, modern kahvehane anlayışı ile yükseliş trendini devam ettiriyor. 10 yıl önce Lara’da hizmete başlayan ve kısa bir sürede 13 ayrı noktada franchinsing veren Türk Kahvesi, 10. Şubesi olan Hurma’yı, 29 Ekim’de davetlilerin yoğun katılımı ve ilgisi eşliğinde bayram coşkusuyla açtı.
Açılışa katılan davetliler, MHP Antalya Milletvekili, Genel Başkan Başdanışmanı olan Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul ve MHP Muratpaşa İlçe Başkanı Talu Bilgili tarafından açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Yörem Halk Dans Grubu’nun “Geçmişten günümüze mehteran” gösterisini izlediler. Türk Kahvesi markasının yaratıcısı ve sahibi Bekir Haluk Kamacı ve Yusuf Ziya Şencan; açılan tüm Türk Kahvelerinin açıldıkları günden itibaren iyi bir başarı grafiği yakaladıklarını, her geçen gün güçlerine güç katarak, kocaman bir aile olduklarını dile getirdiler.
Türk Kahvesi Hurmanın ortakları Murat Karaman, Mehmet Elmas, Mehmet Aksel ve Asım Yıldız gelen konuklarla bir bir ilgilendiler. Yoğun ilgiden memnun olduklarını da ayrıca dile getirdiler.

 

 

 

Yazar

İlgili Haberler

Bir Yanıt bırak

*