web counter

Tarihi Mekanda Yılbaşı Keyfi

Antalya’da buram buram tarih kokan Hisar Restoran, hazırladığı yılbaşı partisi ile eski zamanların keyfini yaşamak isteyenlerin tercihi olmayı hedefliyor.
Açıldığı günden itibaren Türkiye’nin en ünlü sanatçılarını ağırlayan ve adından her zaman övgü ile bahsettiren Kaleiçi’nin nezih mekanı Hisar Restoran’da yılbaşı gecesi Selahattin Bilir ve Fasıl Orkestrası sahne alacak. Türk Sanat Müziği Fasıl ekibinin nostalji kokan şarkıları ile gerçek bir yılbaşı gecesi yaşamak isteyenler için hazırlanan zengin yılbaşı mönüsü hem damak tadına hemde göz zevkine hitap edecek.
Selahattin Bilir’in muhteşem yorumları ve fasıl orkestrasının yanı sıra sürpriz şovlar ve sanatçıların yanı sıra Yılbaşı gecelerinin klasiği olan ve Antalya sahnelerinin en ünlü oryantalleri geceye renk katacak.

2017 yılına girerken bolca eğleneceğiniz bir gece tarihi Hisar Restaurant’ta sizi ve sevdiklerinizi bekliyor. SELAHATTİN BİLİR VE FASIL ORKESTRASI ile coşacak, enfes lezzetlerin keyfine varacak, oryantal eşliğinde , sürpriz şovlarla unutulmaz bir gece yaşayacaksınız.

●FİX MENÜ:
Zengin Serpme Soğuk Mezeler
Peynir Tabağı,
Ara Sıcaklar
Ana yemek
Salatalar,
Meyve Tabağı,
Gece Çorbası
LİMİTSİZ İÇKİ

Rezervasyon : 0541 571 82 00
Selçuk Mah. Cumhuriyet Meydanı
Tophane Yokuşu no:8
Tophane Çaybahçesi Altı
Muratpaşa Antalya

Yazar

İlgili Haberler

Bir Yanıt bırak

*