web counter

Şık ve Özel Bir Davet: “Bir Saat’te Saat Söyleşileri”

Violla Jewellery’nin sahibi Seviye Bedel Antalya cemiyet hayatının önde gelen isimlerini Violla Jewellery’nin Lara şubesinde düzenlenen sabah kahvesinde ağırladı.

Bayanlar sabah kahvelerini yudumlarken, dünyaca ünlü saat markaları ve saatler hakkında saat uzmanı İsmail Aydın’dan birçok bilgi aldılar. Kahvelere eşlik eden leziz ikramları tadan bayanlar, bir yandan da Aydın’ın verdiği bilgileri dikkatle dinlediler. ‘Her bir saat markası kendi içinde bir kültürdür ve bazen bunun farkında olmayabiliyoruz, zamana hakim olma isteğinin bir tezahürü olsa gerek, saatler insanoğlunun en yakın dostları oldu tarih boyunca. Breguet’nin Osmanlı saraylarını süsleyen 250 yıllık saatleri, zarafetleriyle tarihe damgasını vurmuş’ diyen Aydın, konuşmasının ardından bayanlardan gelen yorumları dinleyip, soruları yanıtladı.

Bayanlar bu faydalı sunumun ardından Breguet, Harry winston, JaquetDroz, Longines, Chopard, Blancpain ve Omega gibi dünya markalarının vitrinleri süslediği özel tasarımları dikkatle inceledi.

Geleneksel hale getirilecek olan Bir Saat’te Saat Söyleşileri’nin ilki seçkin bir davetli topluluğun katılımı ile değerli bilgilerin hafızalara kazındığı bir organizasyon olarak geride kaldı.

Yazar

İlgili Haberler

Bir Yanıt bırak

*