web counter

Patio Bistro & Restaurant’ta Toskana Gecesi

Tanıtım ve organizasyon çalışmalarını DRN Ajans & PR’ın yürüttüğü Kaleiçi’nin gözde mekanı Patio Bistro & Restaurant güzel bir geceye daha imzasını attı.

Akdeniz mutfağının lezzetlerini Antalyalılara, A La Carte kahvaltısı, Brunch’ı, Öğle ve Akşam yemekleri ile sunan Patio Bistro & Restaurant daha önceden Kokoreç ve Bira Gecesi düzenleyerek misafirlerini farklı bir konsept ile ağırlamıştı. Düzenlenen ikinci gecenin konsepti ise Toskana’ya ait tatlar üzerine kuruldu. Dana Carpaccio, Toskana Usulü Ciğer Güveç, İtalyan Peynir Tabağı, Domates, Fesleğen ve Sarımsaklı Bruschetta, ‘Bresaola’ Usulü Ev Yapımı Kuru Et, Pirinç Salatasından oluşan başlangıç yemeklerinin ardından ara sıcaklar olarak Mantarlı Risotto, Penne Arrabbiata, Lasagna Bolognese, Pizza Margherita’nın, Roastbeef, Patates Püresi, Mantar Kek’den oluşan günün ana yemeğinin ardından tatlı olarak da Tiramisu servis edildi. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği ‘Toskana Gecesi’nde canlı Akdeniz müzikleri eşliğinde tadılan mönü misafirler tarafından oldukça beğenildi.

Modacı Deniz Koparal ailesiyle birlikte, Mustafa – Şule Sözen, Mustafa – Demet Yapan, Bora Çiğdem Sinanoğlu, Serkant – Tuba Sinanoğlu, Tunç – Ebru Uluç, Bilge Pasinler, Arzu Barut gibi birbirinden seçkin davetlilerin katıldığı ve özellikle Antalya markası olan Likya Şarapları’nın tercih edildiği gecede tam bir lezzet şöleni yaşandı.

Davetlileri bizzat karşılayıp konukları ile tek tek ilgilenen Korkut Oray; bu tip etkinlikleri ilk başta ayda bir düzenlemeyi planladıklarını, ancak gelen talep üzerine ayda iki sefer böyle bir etkinlikle misafirlerini karşılayacaklarını dile getirdi.

Yazar

Bir Yanıt bırak

*