web counter

OUE BEACH ANTALYA’NIN GÖZDESİ

Antalya’da uzun yıllardır eğlence sektörünün başında yer alan isimlerinden olan Işıl Bozkurt ve oğlu Mert Bozkurt tarafından 2023 yaz sezonu başında hizmet vermeye başlayan Que Beach, Lara plajlarında hizmet vermeye başladı.

IMG-20230713-WA0007
2023 yaz sezonunda hizmet vermeye başlayan Que Beach, yerli ve yabancı konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Özel locaları, yatak konsepti ve yenilenen şezlongları ile sıcak yaz günlerinin tadını çıkarmak isteyenlerin uğrak yeri olan Beach, eğlenceleri, konserleri kadar, dünya mutfağı iled e adından sıkça söz ettiriyor.
Eğlenceleri kadar, damak lezzetine uygun dünya mutfağında da oldukça iddialı olduklarını söyleyen işletme sahibi Mert Bozkurt “burada ki hedeflerimizin başında nezih bir ortam yaratmaktı ve bunu da başardığımız için mutluyuz. Eğlencelerimiz, müzik kalitemiz ve yemeklerimiz ile farkımızı hissettiriyoruz. Geçtiğimiz Kurban Bayramında tek bir şezlongumuz boş kalmadı. Bizi tercih eden tüm konuklarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Önümüzdeki günlerde düzenleyeceğimi köpük partileri ile de özlenen eğlenceleri geri getireceğiz” dedi.

Yazar

Bir Yanıt bırak

*