web counter

Neşeli Ayaklar Lara Mini Kolej ve Etüt Merkezi Açılışını Gerçekleştirdi

Konyaaltı’nda bulunan ilk şubesinde yakaladığı başarıyı, yoğun talepler üzerine Lara bölgesinde de devam ettirmeyi hedefleyen Neşeli Ayaklar Lara Mini Kolej ve Etüt Merkezi, kalabalık bir davetli grubunun katılımı ile Şirinyalı Mah. 1507. Sokak adresinde açıldı.

Gümrah Bayer, Nilüfer Sarıtoprak kardeşler ve kuzenleri Eda Acar ile hizmete açtıkları merkez 1000 m2 kapalı ve 500 m2 açık kullanım alanı ile dikkat çekiyor. Başarılı üçlünün “İdolümüz” olarak takdim ettikleri dayıları Veli Tütüş’ün açılış kurdelesini kestiği merkezde 7 – 14 yaş gruplarının yan ısıra 0 – 2 ve 0 – 6 yaş grubu için de hizmet veriliyor. Diğer merkezlerde olmayan bir özellik olarak 0 – 2 yaş grubunun Neşeli Ayaklar Lara Mini Kolej ve Etüt Merkezi’ne kabulü için özel izinler alınmış durumda.

Neşeli Ayaklar Lara Mini Kolej ve Etüt Merkezi, spor salonu, bale salonu,3D sinema odası, fen ve doğa atölyesi, resim atölyesi, müzik ve sanat odası ve her yaş grubuna ait ferah, geniş sınıflar ile her biri kendi alanında uzman, Atatürkçü, yetenekli, yaratıcı, yenilikçi ve güler yüzlü kişilerden oluşan çalışan kadrosu kusursuz bir hizmet vermeyi amaçlıyor.

Hijyen için özel önlemler

Neşeli Ayaklar Lara Mini Kolej ve Etüt Merkezi’nde nano teknolojik olan sıvı cam ile tüm tuvaletler, lavabolar, mutfak ve sınıflarda uygun olan alanlar kaplatılarak hijyen konusuna verilen önem de gözler önüne seriliyor. Gün başlamadan tüm sınıflar havalandırılıp temizlenerek eğitime hazır hale geliyor. Gün içinde ve gün sonunda da yeniden temizlenerek ertesi güne hazırlanıyor. Bitkisel temizlik ürünleri kullanarak çocuklar kimyasal ortamdan uzak tutuluyor.

Yazar

Bir Yanıt bırak

*