web counter

MISS MEDITERRANEAN FİNALİSTLERİ GÖYNÜK’TE KAMPTA…

Ay-Ça Estetik ana sponsorluğunda Tanıtım Production tarafından bu yıl 17.si düzenlenen  Miss Mediterranean 2016 Güzellik yarışmasının 12 finalisti Göynük’te kamp çalışmalarını sürdürüyor.

   

KAMP BAŞARILI GEÇİYOR…

Bu yıl 15 günlük eğitim kampının 1 haftalık eğitim bölümünü Göynük’te Kimeros Park Holiday Village’de geçirecek olan güzeller, kampın kalan 1 haftasını ise Turem Uygulama Otel’de tamamlayacak.

 

Tanıtım Production Yönetim Kurulu Başkanı Ali BULUT, tarihi yerlere günübirlik geziler düzenleyeceklerini ve kampın başarılı bir şekilde sürdüğünü söyledi. Finalistlerin eğitimleri, Drama ve Sahne Sanatları Yönetmeni Çiğdem Bulut yönetiminde, Catwalk eğitimini ve Koreografisini Miss Mediterranean 2015 3.cü Güzeli Sinem Atıcı, Dans Koreografisi ise Cansel Büşra Kuşçu tarafından verilmektedir.

 

FİNAL 7 AĞUSTOS’DA HOTEL SU’DA

Ay-Ça Estetik Ana sponsorluğunda Tanıtım Production tarafından Bu yıl 17.si düzenlenen Miss Mediterranean 2016 Güzellik yarışmasının finali 7 Ağustos  tarihinde Hotel Su’da gerçekleşecek. Final gecesine Ünlü Manken ve Şarkıcı Tuğçe Aral, Şarkıcı Ersan Er ve Aida şarkılarıyla geceye renk katacak.

 

“Miss Mediterranean 2016”

              FİNALİSTLER

 

     Aday No:     Adı Soyadı:

 1. SELEN  KILAVUZ
 2. ŞEVVAL  DİRLİK
 3. HİLAL  TATAROĞLU
 4. TUTKU  BUSE  EKE
 5. BAHAR  ERDOĞAN
 6. FATIMA NUR COŞKUN
 7. CEYDA ÇAKIR
 8. MİRAÇ GİZEM YÜCETİN
 9.   BUSE  KABEREN
 10. İREM  LA TOGAY
 11. VUSLAT  EKİCİ

SALİHA  AYATA

 

Yazar

Bir Yanıt bırak

*