web counter

Mardan Palace Akdeniz’in En İyi Oteli Seçildi.

ACE of M.I.C.E. Fuarı kapsamında düzenlenen ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen bir törenle sahiplerini buldu.

Kongre, toplantı ve etkinlik (MICE) sektörünün en prestijli ödülleri olan ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri için bu yıl “Toplantı YÖNETİM Firmaları”, “Toplantı Destek Firmaları”, “Toplantı Otelleri ve Etkinlik Mekanları” ve “Etkinlikler” olmak üzere dört kategoride, toplam 22 dalda, 150’nin üzerinde aday başvurdu. Kazananlar, 91 kişilik jüri tarafından, ön elemelerin ardından her dalda ilk üçe kalan 66 aday arasından belirlendi.

Turizmin ALTIN Sarayı olarak nitelendirilen, farklı mimarisi ile büyüleyen banket salonları ve profesyonel banket ekibi ile konuşulan Mardan Palace, AKDENİZ’İN EN İYİ TOPLANTI OTELİ seçildi.
Yarışmaya “Bu senfoniye kulak verin!” sloganı ile yönetim ekibinden oluşturduğu orkestra kampanyası ile katılan Mardan Palace ekibi ile jüriden tam not aldı.
Uluslararası katılımın yüksek olduğu, yaklaşık 3000 davetlinin ağırlandığı, Haliç Kongre Merkezinde yapılan yılın en büyük ödül gecesinde ödülleri sanatçılar Gökhan Türkmen, Can Bonomo, Ayşe Hatun Önal ve Bedük, fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut, yazar ve sunucu Ece Vahaoğlu ile yazar Ömür Gedik takdim etti.

Yazar

Bir Yanıt bırak

*