web counter

Manavgat Motosiklet festivaline görkemli kapanış

 

festival_manavgat_final_gecesi_97. Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivaline Türkiye’nin 81 ilinden ve yurt dışından gelen 120 motosiklet kulübünden 1000’i aşkın motosikletle birlikte 7 bine yakın motosiklet tutkunu giriş yaptığı 7. Uluslararası Motosiklet Festivaline bu yıl yurt dışından gelen motosiklet kulüpleri de oldukça fazla ilgi gösterdi.

Almanya, İsveç, Avusturya, Finlandiya ve Hollanda gibi ülkelerden gelen motosiklet tutkunları, Manavgat’ın eşsiz güzellikteki Boğaz Mevki’nde Kurulan çadırlarda 3 gün konakladı.

DEV MOTOSİKLET KORTEJİ BÜYÜLEDİ

Türkiye’nin en çok rağbet gören motosiklet festivali haline gelen etkinlik, yurt içinde ve yurt dışında da bu yıl adından söz ettirmeyi başardı.

Kendisi de bir motosiklet tutkunu olan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, tüm misafirler ile birlikte katıldığı kortejin başlangıcında herkese kask takma uyarısında bulundu.

Yaklaşık 1000 motosikletin katıldığı dev kortej, Manavgat şehir merkezinde ki turu sırasında yol kenarında bekleyen halkı selamlayan Şükrü Sözen, “ Benim Gururum” dediği korteje gösterilen ilgiden dolayı herkese teşekkür etti.

SİBEL TÜZÜN BÜYÜLEDİ

Kortej ve ödül töreni ardından sahne alan Sibel Tüzün söylediği şarkılar ile alanı dolduran herkese uzun zaman hafızalardan silinmeyecek bir konser verdi.

Konserin ardından sona eren 7. Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivaline katılan Motosiklet tutkunları plajda düzenlenen eğlencelere katıldı.

Yazar

Bir Yanıt bırak

*