web counter

kraliçe Adayları Antalya’da kampa Girdi

3

Antalya’da Global Turizm tarafından düzenlenen Moda-Müzik ve Dans Festivali içerisinde ,Bu yıl 15’cisi düzenlenen The Queen of Eurasia Güzellik Yarışmasının 35 finalisti Kundu’daki Royal Seginus Hotel de kampa girdi.

9
Yarışmaya Rusya, Ukrayna, Fransa, ABD, Belçika, Makedonya, İngiltere ve Almanya gibi ülkelerden katılacak 35 güzel, bir hafta boyunca Antalya’da ceşitli etkinliklere katılalark şehri dolaşacak.
Kraliçe adayları, 7 Kasım akşamı düzenlenecek final gecesinde The Queen of Eurasia güzeli olmak için büyük jüri karşısına çıkacak.
The Queen of Eurasia Güzellik Yarışması’nın organizatörü Rus kökenli Leonid Karatygin, Türkiye’nin güzelliklerini diğer ülkelerde yaşayanlara aktarmak gerektiğini belirterek, “Ben de bunu yapıyorum. Her organizasyonumuzda yabancı güzeller başta Antalya olmak üzere Türkiye’ye hayran kalıyor. Geniş takipçi kitlelerine fotoğraflarla aktarıyor, ülkelerine taşıyorlar. Bu da bizi çok mutlu ediyor” diye konurken, Antalya’nın bu tür organizasyonlar için en ideal şehir olduğunun da altını çizdi.
Antalya’da ki ilk günlerinde basının karşısına çıkan finalistlerin heyecanı dikkatlerden kaçmadı.

 

Yazar

İlgili Haberler

Bir Yanıt bırak

*