web counter

KEPEZ’DE FERHAT GÖÇER RÜZGARI ESTİ

Kepez Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinliklerinin ilk ünlü ismi sevilen sanatçı Ferhat Göçer oldu.

Hasan Doğan Stadı yanındaki alanda her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Ramazan etkinliklerinde bu yılın ilk ünlü ismi Ferhat Göçer oldu.

Ünlü sanatçının konserini izlemek için on binlerce Kepezli etkinlik alanına akın etti. Ünlü sanatçı Ferhat Göçer, en sevilen şarkılarının yer aldığı repertuarıyla Kepez’i coşturdu.

Her gün farklı mahallelerde gerçekleşen iftar programlarına katılarak ev ziyaretlerinde bulunan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de Ramazan programlarının ardından etkinlik alanına giriş yaptı.

Etkinlik alanını dolduran on binlerce seyirciye, ünlü sanatçı Ferhat Göçer’in sahnesinden seslenen Tütüncü, Ramazan sevincini Kepezli vatandaşlarla böyle coşkulu bir akşamda paylaşmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti. Sevilen sanatçıya çiçek takdim eden Tütüncü, ardından binlerce vatandaşın arasından konseri izledi.

Genç yaşlı binlerce vatandaş Göçer’in şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Tütüncü’nün Türkiye’nin en genç belediye başkanı olarak göreve gelerek çok büyük başarıla imza attığının altını çizen ünlü sanatçı, böyle güzel bir Ramazan akşamında buluşmaya sebep olan Başkan’a sahneden özel olarak teşekkürlerini iletti.

Kepez Ramazan etkilikleri kapsamında 18 Haziran Cumartesi günü Mustafa Ceceli ve 25 Haziran Cumartesi günü Alişan Kepez Ramazan etkinliklerinde Kepezlilerle buluşacak.

Yazar

Bir Yanıt bırak

*