web counter

Kasım’da Güzeller Antalya’ya geliyor

Bu yıl 15.cisi düzenlenecek olan The Queen of Eurasia Güzellik Yarışması finalistleri 2 Kasım’da Antalya kundu’da bulunan Royal Seginus hotel’de kampa girecek.

IMG-20171021-WA0014

 

Rusya, Ukrayna, Fransa, ABD, Belçika, Makedonya,İngiltere ve Almanya gibi ülkelerden katılım gösteren 32 güzel bir hafta boyunca Antalya’da ceşitli etlinliklere katılacak.7 kasım akşamı Royal Seginus hotel’de düzenlenecen final için karaliçe adayları jürinin karşısında ter dökecek.

IMG-20171021-WA0001
Yıllardır dev organizasyonları başarıyla gerçekleştiren, The Queen of Eurasia Güzellik Yarışmasının organizatörü Rus kökenli Leonid karatygin Ben Türkiyeyi çok seviyorum ve bu güzellikleri de çeşit çeşit ülkelere aktarmak gerekiyor, ben de bunu yapıyorum. Türkiye eğer turizmde ciddi yol alabilecek ise, bunu dilden dile aktarabilmesi gerekiyor. Her organizasyonumuzda yabancı güzeller başta Antalya olmak üzere Türkiye’ye hayran kalıyor, geniş takipçi kitlelerine fotoğraflarla aktarıyor, ülkelerine taşıyorlar. Bu da bizi çok mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

Yazar

İlgili Haberler

Bir Yanıt bırak

*