web counter

,Kaleiçi’nin Yıldızları

Antalya gece hayatına yön veren ve özellikle gençlerin akın ettiği Kaleiçi, eğlenceleri ve farklı müzik tarzları ile her zaman popüler olmayı başarıyor.
IMG-20210830-WA0007

Kaleiçi eğlencelerinin vazgeçilmez mekanlarından birisi olan Sponge’da Çarşamba ve Cuma akşamları sahne alan Gurup Overdose, müzikleri kadar sahne performansları ile de yerli ve yabancı konukların büyük beğenisini topluyor.

Yaklaşık 7 yıl önce kurulan ve Antalya mekanlarının neredeyse tamamında sahne alan Gurup Overdose geçtiğimiz hafta sonu da fırtına gibi esmeye devam etti. Pelin Uzun (vokal), Batuhan Deveci (gitarist) ,Hakan Yükser (davulcu) ve Ekin Hece Ünal (bas gitarist) Kaleiçi’nin yıldız gurubu olarak gösteriliyor.

Her geçen gün repertuarlarına yeni parçalar ekleyen ve yerli/yabancı şarkılar ile gönüllerde taht kuran gurup, yurt dışından da gelen birçok teklifi değerlendirmeye aldıklarını, yakın zamanda yurt dışında turnelere katılacaklarını da söyledi.

Geçtiğimiz hafta sonu İletişim Fakültesi öğrencilerinden Benay Balamir ve yakın dostlarının özel günlerinin eğlencelerine ev sahipliği yapan Sponge, müdavimleri ile dolup taşmaya devam ediyor.

TANJU ALTINAY/ANTALYA


,

Yazar

İlgili Haberler

Bir Yanıt bırak

*