web counter

İDAŞ’tan Renkli Açılış

İDAŞ’tan Renkli Açılış

İDAŞ’tan Renkli Açılış

Türkiye’nin yaylı yatak sanayii öncüsü İDAŞ’ın Akdeniz Bölge Müdürlüğü mağazası hizmete açıldı.
Seçkin bir davetli grubunun katılımıyla açılan mağaza, Antalya’nın köklü ailelerinden Mimar Aslı Kendiroğlu ve Primoteks A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Bekler ortaklığında açıldı.
Perge Bulvarı’nda İDAŞ mağazasının açılışına Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Ak Parti İl Başkanı Rıza Sümer, mağaza işletmecileri Aslı Kendiroğlu ile Hayrettin Bekler ve Antalya’nın tanınmış simaları katıldı. Açılış kurdelesini İDAŞ mağazasının ortaklarından Aslı Kendiroğlu ile kesen Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, sonrasında İDAŞ’ın yeni nesil yaylı yatakları hakkında bilgi aldı. Kurdele kesimi sonrasında konuklar da sohbet edip mağazayı gezdiler.
İDAŞ Hakkında
1965 yılında kurulan İDAŞ, üretime 1967’de İstanbul-Topkapı fabrikasında başlamış, 1976’da kurulan Bozüyük fabrikalarında üretimini sürdürmüştür. Kurulduğu günden bugüne milyonlarca tüketiciye ve dev otel zincirlerine yatak üretimi yapan İDAŞ, yenilikçi anlayışı ve çalışanlarının edindiği 50 yılı aşkın tecrübeyle yaylı yatak sektörünün aranan markası haline gelmeyi ve bunu yarım asır korumayı başarmıştır, klasikleşen, vazgeçilmez yataklar üretmiştir. 2016’da SALKTEKS ailesine katılan İDAŞ, 50 yıldır var olan markasına yeni ailesiyle, yeni bir vizyon, taze bir soluk kazandırdı. Ve bugün yarım asırlık eski dünya ustalığını yeni dünya sanatıyla birleştirdiği 2016 kreasyonunu tüketicinin beğenisine sunuyor.
Ayrıca İDAŞ’dan alınan her ürün için, ilköğretim çağındaki çocukların eğitimlerine katkıda bulunan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na ve Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağış yapılıyor.
Yazar

Bir Yanıt bırak

*