web counter

GÜZELLER KEMER’DE MAVİ TURDA…

 

Ekpa Ana sponsorluğunda bu yıl 15.’si düzenlenecek olan Miss Mediterranean 2014 Güzellik yarışmasının 12 finalisti Kemer’de mavi tura katıldı.

Kemer Türkiz Marina’dan Viking adlı tekneye binerek Kemer koylarına hareket eden finalistler, mavi yolculuk boyunca müzik eşliğinde doyasıya eğlendi. Mavi tur sırasında 12 finalist, kendilerini Akdeniz’in serin sularına bıraktı. Uzun süre denizde yüzen güzeller, Kemer Kiriş koylarınıda gezme fırsatı buldular.

Kampta yoğun koreografi çalışmalarından yorulan finalist güzelleri zaman zaman gezilere götürdüklerini belirten Tanıtım Production Yönetim Kurulu Başkanı Ali BULUT, mavi yolculuğu geleneksel olarak heryıl yaptıklarını ve büyük final öncesi güzellerin morallerini yüksek tutmayı amaçladıklarını söyledi.

FİNAL 31 AĞUSTOS’DA PREMIER PALACE HOTEL’DE…

Ekpa Ana sponsorluğunda Tanıtım Production tarafından Bu yıl 15.si düzenlenecek olan IMG_2674 IMG_2666 IMG_2655 IMG_2583 (1) IMG_2525Güzellik yarışmasının son 1 haftalık kampı ve finali 31 Ağustos 2014 tarihinde Beldibi-Kemer Premier Palace Hotel’de gerçekleşecek.

 

Yazar

İlgili Haberler

Bir Yanıt bırak

*