web counter

Görkemli açılış

Antalya’da geçtiğimiz hafta sonu Fener Caddesinde hizmet vermeye başlayan MRT Danışmanlık, açılış gününde iş, cemiyet, siyaset ve sanat dünyasını bir araya getirmeyi başardı.
IMG-20210830-WA0001

Dilek Güngör Çiçek ve Murat Çiçek çiftinin sahibi olduğu MRT Danışmalık, başta sigorta ve trafik kazalarında mağduriyet yaşayanların haklarını savunmak için danışmanlık hizmeti veriyor. Yıllardır tecrübeleri ile sektörlerinden isimlerinden sıkça söz ettirmeyi başaran Çiçek çiftinin Fener Caddesinde üzerindeki Fener İş Merkezinde açılışını yaptıkları ofisleri Antalya’da büyük bir açığı kapatmayı hedefliyor.

İş dünyasının birçok isminin bir araya geldiği açılış töreninde bir konuşma yapan Murat Çiçek “ Bugün bizi kırmayıp buraya gelen tüm dostlarıma sonsuz teşekkür ederim. Biz burada trafik kazaları ve sonrasında mağduriyet yaşayan herkese hizmet vermek ve onların haklarını savunmak için açıldık. Sigorta danışmanlığı dışında eğitim, emlak, turizm ve seyahat konularında da sorun yaşayan ve uzlaşmazlığa düşerek haklarını korumak ve almak isteyen mağdur kişilerin yanında olacağız.

Kişiler ve şirketlere hizmet vererek alt yapı hizmeti sağlayacağız. İnşallah kimse bu tür sorunlar yaşamaz ama, maalesef ki yaşanıyor. Bizlerde bu konular üzerinde ihtisas yaptık ve sonuna kadar haklarını korumak isteyenlerin yanında olacağız” dedi.
Kurdele kesiminin ardından konukları ile bol bol sohbet eden ve soruları cevaplayan Çiçek çifti, bir kez daha davete katılanlara teşekkür etti.

TANJU ALTINAY/ANTALYA

Yazar

İlgili Haberler

Bir Yanıt bırak

*