web counter

“Etli Sushi”Dünyada ilk

Almanya da 8 yıldır Enka Max Aş tarafından hizmet veren “My Thai Wok-Asian Fusion , Sushi Manufacture” Türkiye’deki ilk şubesini Sahil Antalya Yaşam Parkında hizmete açtı.

IMG-20210720-WA0019

Yıllardır Almanya’nın Frankfurt şehrinde hizmet anlayışı ve kaliteli ürünleri ile ön planda olmayı başaran restoran’ın Antalya’da ki şube açılışına çok sayıda davetli katıldı. Ürün yelpazesindeki lezzetleri Antalya halkı ile buluşturan “My Thai Wok-Asian Fusion , Sushi Manufacture” Uzak Doğu mutfağının en seçkin mönüsünü bünyesinde barındırıyor.

IMG-20210720-WA0017

Dünyada BİR İLK

Uzak Doğu’dan özel olarak getirilen Aşçılar tarafından hazırlanan Sushi çeşitlerini Türk damak tadı ile birleştirmeyi de hedefleyen firma, Dünya’da bir ilki gerçekleştirerek, Kaburga, bonfile ve pirzoladan SUSHİ Roll hazırladı.

IMG-20210720-WA0021

Türkiye’de çiğ balık sevmeyenlerin damak tadına hitap etmek için özel bir mönü hazırlayan Türk ustalar, uzun çalışmalar ve denemelerden sonra Sushi iç malzemesine en uygun olan lezzetlerden hazırladıkları sunumlar büyük beğeni kazandı.

Zengin mönüsü, sıra dışı konseptiyle hizmet veren işletme kaburga, bonfile, kuzu gibi Türk mutfağının damak tatlarıyla geleneksel sushi dünyasını harmanlayarak “Alaturka Roll” adı altında büyüleyici lezzetleri ilk kez Antalya’da damak tadına düşkün misafirlerine sunmaya başladı.

IMG-20210720-WA0018
Okyanuzda yetişen ve dünyanın en lezzetli yengeçleri arasında yer alan “Kral Yengeç”i de mutfağında bulunduran “My Thai Wok-Asian Fusion , Sushi Manufacture” ayrıca ton balığı çeşitleri ile de hizmet vermeye başladı.

Açılış kurdelesini ALSE Genel Müdürü Doğan Balakan ve firma yetkilileri birlikte kesti. Açılış organizasyonu düzenleyen Sry Organizasyon mankenleri işletmenin önünden geçen konuklara bol bol Sushi ikram etti.

Yazar

Bir Yanıt bırak

*