web counter

ERA GAYRİMENKUL KOZA AÇILDI

Era Gayrimenkul Koza Ofisi Antalya Muratpaşa’da Termesos Bulvarı üzerinde hizmete açıldı. Uğur Güler, Dicle Coşkun Güler, Ülkü Ertekin’in sahibi olduğu ERA Gayrimenkul Koza Ofisi’nin açılış kurdelesini, ERA Gayrimenkul Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, ERA Gayrimenkul Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan ve Era Gayrimenkul Koza Ofisi’nin sahipleri Uğur Güler, Dicle Coşkun Güler ve Ülkü Ertekin ile birlikte kestiler.

era gayrimenkul koza açılsı

 
Açılış töreninin ardından davetliler Era Gayrimenkul Koza Ofisi ekibine hayırlı olsun dileklerini iletti. Dünyanın saygın gayrimenkul markalarından bir olan Era Gayrimenkul Koza’nın açılış törenine çok sayıda seçkin davetli ve iş adamı katıldı. Canlı müzik ve kokteyl eşliğinde gerçekleştirilen açılış töreninde davetliler ikramlardan tadarak sohbetlerine devam ettiler.
Dünyada 40 yılı aşan deneyim ve uzmanlığı ile sektörün gayrimenkul devi ERA, Türkiye’deki büyüme stratejisine birbiri ardına açtığı ofislerle devam ediyor. Avrupa ve Ortadoğu bölgesinin başarılı gayrimenkul danışmanlık markalarından olan ERA Gayrimenkul Türkiye, Antalya’nın en büyük gayrimenkul danışmanlık ofislerinden biri olan ERA Gayrimenkul Koza ofisini Antalyalıların hizmete açtı.
Açılışta konuşan ERA Gayrimenkul Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, ‘’ERA Gayrimenkul Koza ofisimizin de açılmasıyla birlikte ERA Gayrimenkul Türkiye, KKTC dahil 11 şehirde 43 ofisiyle hızlı büyümesini devam ettiriyor. Microsoft, Findeks, Reidin, Immoviewer, gibi dünyaca ünlü teknolojik altyapısı güçlü markalarla ve çeşitli gayrimenkul emlak portalları ile yapılan entegrasyon anlaşmaları ile pazarlama stratejisi zengin, ulusal ve uluslararası geniş bir bilgi ağına sahip gelişmiş altyapımız ile ofislerimizi teknik ve gayrimenkul hukuku gibi özel ayrıcalıklarla desteklemekteyiz. Hedefimiz Mutlu Ofis – Mutlu Danışman – Mutlu Müşteri üçgenini oluşturabilmektir” dedi.
ERA Gayrimenkul Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan ise; Her türlü ekonomik değişikliğe karşı gelişimi artırmak ve ‘Kaliteli Yatırım Danışmanlığı’ algısını oluşturmak için eğitime büyük önem verdiklerini ifade etti. Baygan, ‘’ ERA, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika eğitimi ile sektör için nitelikli; tüketici için de gayrimenkul alım-satım- kiralama işlemlerindeki her aşamada yanında olacak gayrimenkul danışmanları kazandırmayı hedefliyor. Teknolojik alt yapımız, eğitime verdiğimiz önem ve ERA ofislerinin göstermiş olduğu başarı grafiğindeki artış bizlere ERA Gayrimenkul algısının Türkiye’de doğru bir çizgide ilerleyerek her geçen gün artan bir ivmeyle yükseldiğini gösteriyor.’’ dedi.
Era Gayrimenkul Koza ofis sahipleri Uğur Güler, Dicle Coşkun Güler ve Ülkü Ertekin açılışta yaptıkları konuşmada, Türk turizminin başkenti olarak adlandırılan ve Akdeniz Bölgesi’nin en hızlı büyüyen kentlerinin başında yer alan Antalya’nın, yatırımcılara yönelik cazip fırsatlar sunmakta olduğunu belirttiler. Yaşanan hızlı nüfus artışı, kentleşme, yaşam standartlarının yükselmesi nedeniyle Antalya’da gayrimenkullere olan talep artışına dikkat çeken ofis sahipleri ‘’ERA Gayrienkul Koza olarak eğitimli profesyonel gayrimenkul danışman ekibimiz ve yüksek standartlardaki hizmet kalitemiz ile Antalya’da gayrimenkul sektörünün daha nitelikli yol alması için çalışacağız. ERA Gayrimenkul Koza, Antalya’da şimdiden sektörün bilinen ve tercih edilen en güvenilir markası olmanın gururunu taşımaktadır.’’ dediler.

Yazar

İlgili Haberler

Bir Yanıt bırak

*