web counter

EHDD’den Muhteşem Gece

Antalya EHDD Emniyet Hizmetleri Destekleme Derneğinin Palace Hotel’de düzenlediği gecede Sibel Can sahne aldı.

Geceye Vali Sebahattin Öztürk’ün yanı sıra Tugay ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral İrfan Can ve eşleri, Aksu Kaymakamı Veysel Özgür, Döşemealtı Kaymakamı Mehmet Baygül, Serik Kaymakamı Erol Rüstemoğlu, İl emniyet Müdürü Cemil Tonbul ve eşleri, EXPO Genel Sekreteri Selami Gülay ile çok sayıda emniyet personeli, işadamı ve davetli katıldı.

Antalya Emniyet Hizmetlerini Desteleme Derneği’nin düzenlediği “Güvenlik ve Huzur” temalı gecede konuşan Vali Sebahattin Öztürk, emniyet hizmetleri ve kamu hizmetleri bakımından Antalya’nın birçok yere göre daha iyi durumda olduğunu ifade etti. Turizmin başkenti ve Türkiye’nin dünyaya açılan penceresi ve vitrini olan Antalya’da özellikle asayiş hizmetleri konusunda çok daha itinalı bir çalışma yürütüldüğünün altını çizen Vali Öztürk, Antalya’nın huzuru ve güvenliği için çalışan herkese teşekkür etti.

Antalya İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul da konuşmasında, geceye katılan herkese teşekkür ederek, Antalya Emniyet Müdürlüğü olarak, ‘Toplum Destekli Polis Projesi’ çerçevesinde halkla ilişkileri, halkla işbirliğine döndürmeye çalıştıklarının altını çizdi. Toplum ile polisin işbirliği içerisinde, iç içe olabilmesi için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Cemil Tonbul, Emniyet Müdürlüğü’ne destek olan herkese teşekkür etti.

Aynı gecede derneğe büyük katkılar sağlayan ve yaşamlarını yitiren dernek üyelerinden Yaşar Sabutay ve Erdal Tontu anısına hazırlanan plaketler ailelerine teslim edildi.

Emniyet Hizmetlerini Desteleme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Acarlıoğlu, derneğin çalışmaları ve yapmış oldukları işlerle alakalı yaptığı konuşmada geceye katılan herkese teşekkür etti.

Sibel Can, şarkıları ile herkese unutulması zor bir gece yaşatırken, aynı gece Antalya Emniyet Hizmetleri Destekleme Derneği Başkanı Hüseyin Acarlıoğlu’nun yeni yaşını kutladı.

 

Yazar

Bir Yanıt bırak

*