web counter

Doğtaş ve Kelebek Mobilya yeni mağazalarını hizmete açtı

Mobilya sektörünün öncü markalarından Doğtaş ve Kelebek Mobilya, Antalya Aspendos Bulvarı üzerinde ki hem Doğtaş hem de Kelebek Mobilya mağazalarını hizmete açtı.

e0dbff7e1ckelebekhit

Yaprak Gourp bünyesinde bulunan mağazaların açılışına, Doğtaş Kelebek Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Doğtaş Kelebek CEO’su Ersin Serbes, çok sayıda davetli ve basın mensubu katıldı.

 

Yaprak Group bünyesinde bulunan Kelebek ve Doğtaş mağazaları görkemli bir tören ile Aspendos Bulvarı üzerinde  açılıdı.

Ali Haydar Yaprak-Erdem Yaprak-Erhan Yaprak ve Erzem Yaprak tarafından hizmete sunulan mağazaların açılış kurdelasını Doğtaş Kelebek Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Doğtaş Kelebek CEO’su Ersin Serbes, Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Kaçmaz kesti.

Antalya’nın önde gelen firmalarından Yaprak Group’un Antalya’ya kazandırdığı Kelebek ve Doğtaş mağazalarının açılışına çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Açılışta konuşma yapan Doğtaş Kelebek Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, “Aspendos’ta, iki değerli markamız olan Doğtaş ve Kelebek Mobilya mağazalarımızı hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Doğtaş markamız; 45 yıllık geçmişe sahip Türk mobilya sektörünün en önemli oyuncularından biri. Kelebek Mobilyamız; Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biri ve 82 yıllık geçmişe sahip. Tasarımlara yön veren yenilikleri, şıklığı ve sağlamlığıyla Türk insanının en çok sevdiği, benimsediği ve güvendiği mobilya markası. Dünya çapında yaygınlığını artıran Doğtaş’ın bugün, yurtiçi ve yurtdışında 200’e yakın satış noktası bulunuyor. 110 tane Kelebek Mobilya, 50 tane de Kelebek Mutfak mağazasına sahibiz. Doğrudan 1.360, dolaylı olarak 10.000 çalışanımızla büyük bir aileyiz.  Büyüme stratejimiz doğrultusunda açtığımız yeni mağazalarımızla ailemizi her geçen gün genişletiyoruz.” dedi.

 

Doğan, “2017 yılı sonuna kadar hem yurt içi hem yurt dışında 44 yeni Doğtaş, 41 Kelebek Mobilya mağazası açma hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. 2019’da sektör lideri olmak istiyoruz. 2020’den sonra ise üretimimizin %50’sini dışarıya ihraç eden bir firma olma hedefimiz var.  Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alıyoruz. Türkiye’nin en beğenilen şirketleri araştırmasında mobilya sektörünün en beğenilen şirketi ödülüne sahibiz. Yine Türkiye’nin en değerli markaları 100 sıralamasına mobilya sektöründen giren tek markayız. Geçtiğimiz ay Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma” ödülüne layık görüldük. Ödüller başarılarımızı taçlandırıyor. Herkesin beklentilerine cevap veren ürün seçeneklerimizle evlerin vazgeçilmezi oluyoruz. Bu durumun siz değerli Aspendoslular için de geçerli olacağına inanıyoruz” diyerek konuşmasına son verdi.

Yazar

İlgili Haberler

Bir Yanıt bırak

*