web counter

DİVA BÜLENT ERSOY ONUR KONUĞUYDU

DİVA BÜLENT ERSOY ONUR KONUĞUYDU

DİVA BÜLENT ERSOY ONUR KONUĞUYDU

İsmet Gökşen Caddesi üzerinde geçtiğimiz günlerde hizmet vermeye başlayan DR. Caffee’nin resmi açılışı uzun süre hafızalardan silinmeyecek gibiydi.

Mustafa İlhan ve MustafaBüyükaslan ortaklığında İş, siyaset,sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini bir araya getiren açılış kurdelesini Ak Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Ak Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse,  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy birlikte kesti.

DİVA BÜLENT ERSOY ONUR KONUĞUYDU

Türkiye’nin yaşayan efsanesi Diva Bülent Ersoy’unda onur konuğu olarak katıldığı görkemli açılış son zamanlara damgasını vurmayı başardı. Davete Antalya’da yaşayan Baş Danışmanı Arzu Acay ile birlikte gelen Bülent Ersoy, şıklığı ve neşesi ile yine gönüllerde taht kurdu. Yüzlerce hayranı ile tek tek fotoğraf çektiren Bülent Ersoy mütevaziliği ile de dikkat çekti.

Bülent Ersoy izdihamının yaşandığı açılış renkli görüntülere sahne oldu. Osmanlı kahvesinin tadına bakan Ersoy “ Her şey ve sunum o kadar güzel ki, Allah utandırmasın ve bol kazançlar versin” dedi.

 

Yazar

Bir Yanıt bırak

*