web counter

Dermatolog Uzm. Dr. Hüray Hügül, Hanımlarla Bir Arada

Dermatolog Uzm. Dr. Hüray Hügül, DRN Ajans & PR’ın gelenekselleşen “Cumartesi Kahvaltıları” etkinliğinde Akra Barut Otel’de Antalyalı hanımlarla bir araya geldi.

 

Dermatolog Uzm. Dr. Hüray Hügül, Hanımlarla Bir Arada

Dermatolog Uzm. Dr. Hüray Hügül, Hanımlarla Bir Arada

Estetik uygulamalarındaki yeni gelişmeleri ve yeni teknikleri bayanlara anlatan Uzm. Dr. Hüray Hügül, ameliyatsız, zahmetsiz, hızlı, kolay ve modern bir cilt gençleştirme ve yüz germe yöntemi olan ‘Örümcek Ağı Estetiği’ ve Botoks ile ilgili bilgiler verdi.
Ciltte ince uçlu iğneler yardımıyla çok ufak girişler oluşturulur ve ipler hafif zigzag hareketleriyle yerleştirilir. Bu sayede dokuya daha sıkı tutunmaları sağlanır. İple yüz asma işlemi lokal anestezi kullanılarak gerçekleştirilir ve işlem sonrasında yatılarak tedaviye veya iyileşme sürecine gerek yoktur.
Botoks uygulamasından sonra kırışıklıklardan kurtulan cildin insana büyük bir mutluluk ve özgüven verdiğini söyleyen Yücel; “Cildinin botoks’tan önceki yorgun görünümüne tekrar dönmesini istemeyenler botoks uygulamalarını devem ettiriyor. Dr. Hüray Hügül, botoks’un, uygulandığı bölgedeki kasların hareketini geçici olarak azaltan ya da yok eden bir bakteri salgısı olduğunu söyledi. Botoks’un ilerleyen yaşlardansa, kırışıkların daha yerleşmediği genç yaşlarda uygulanmaya başlanmasının daha doğru olduğunu belirten Kubilay Yücel, botoks’un uygulandığı bölgeleri; alın çizgileri, kazayağı çizgileri, dudak çizgileri, ağız köşelerinin aşağıya doğru inişi, boyunda oluşan halkalar ve dekoltede beliren çizgiler olarak sıraladı.
Anlatım daha sonra soru – cevapla geçerek bayanlar akıllarına takılan ve dermatoloji hakkında duydukları ama emin olmak istedikleri bilgileri Hügül’e sordu. Samimiyeti ve anlatımıyla katılımcı bayanlar tarafından tebrik edildi.

Yazar

İlgili Haberler

Bir Yanıt bırak

*