web counter

Dentapol Açıldı

DSC_0923

Ankara’dan sonra Antalya’da…
İlk olarak Ankara’da kurulan Dentapol 22 Nisan’da büyük bir açılış yaparak kapılarını Antalya’ya açtı. Yoğun bir katılımcının bulunduğu açılışta Klinik Yöneticisi Mehmet Altunbaş ve Dt. Yalçın Genç misafirlerini kapıda karşılayıp tüm gün boyunca ilgilendiler.
Dt. Yalçın Genç; “Antalya için en iyisini yapmaya çalışıyoruz burası çok güzel ve önemli bir yer her insan bizim için önemli ve özeldir’’ diyerek yeni gelişen teknoloji ile artık nasıl güleceğimizi belirleyebildiğimizi ve dijital gülüş tasarımından bahsetti. ‘’Dijital Gülüş Tasarımı; Sadece dişlerin değil çevre dokuların ve yüzün de değerlendirilerek; hastaya ortaya çıkacak sonucun hastanın kendi üzerinde gösterilmesi anlayışına dayanmaktadır.

Bu yöntem hasta-hekim ve teknisyenin koordinasyonunu sağlayarak kötü sürprizlerin meydana gelmesini önlediği gibi hastaya deyim yerindeyse “test sürüşü” imkanı verir. Vizajizm gibi yeni konseptlerle bir araya gelerek hastanın yüzüne ve psikososyal durumuna en uygun görüntüye kavuşmasını sağlamaktadır.

Dijital gülüş tasarımı için sizin; stüdyo kalitesinde fotoğraf ve videolarınız alındıktan sonra bu veriler üzerinde çalışılır. Doktorunuz size final tedavinizi bilgisayar ekranında değil ağzınızda gösterir, yeni olası halinizle fotoğraflarınız ve videolarınız alınarak sizinle paylaşılır.’’ Dedi.

Mehmet Altunbaş ise ‘’Antalya güzel bir yer buraya layık olup işimizi hakkı ile yapmaya çalışıyoruz.Gelen her hasta bizim için aynı değerlere sahip. Herkese istediği gülüşü istediği hizmeti vermek için buradayız.’’ dedi.

Yazar

Bir Yanıt bırak

*