web counter

Cangarlar’dan yenilenen Hyundai Plaza’ya midyeli tanıtım

Hyundai Antalya bayisi Cangarlar Plaza yenilenen yüzü ile Antalyalı otomobil tutkunlarını bir araya getirdi. Plazanın yenilenen yüzünün görücüye çıktığı davette, konuklar meşhur midye dolma ikramıyla keyifli anlar yaşadı.

 

ANTALYA’DA otomotiv sektörünün köklü markaları arasında yer alan ve her geçen gün marka bilinirliğini arttıran Cangarlar Otomotiv, kurumsal kimliği tamamen yenilenen Hyundai Plaza’nın ilk davetini ilginç ikramıyla gerçekleştirdi. Hyundai kullanıcıları ve basın mensuplarının bir araya geldiği davette konuklar, meşhur midye dolma ikramıyla ağırlandı.

HEDEF; ANTALYA’NIN EN SEVİLEN MARKASI OLMAK

Hyundai Cangarlar Plaza Genel Müdürü Hakan İbaç’ın ev sahipliğini üstlendiği davette, Cangarlar markasının güvenilirliği, bilinirliği, müşteri odaklı çalışmaları vurgulandı. Hakan İbaç, kurulduğu günden bu güne müşteri memnuniyetini ilke edinen markanın hedefinin, dünyanın en hızlı büyüyen otomotiv markası ile Antalya’nın en sevilen markası olmak, müşterilerin güvenini ve saygısını kazanırken, onların yaşamlarının ayrılmaz bir parçası haline gelebilmek olduğunu ifade etti.

MODERN PREMIUM PLAZA

İbaç, “Modern Premium Plaza işletmeciliği, insanların yaşamlarına en fazla katkıyı yapacak esaslara dayanır. Bu bağlamda şirketimiz; web sitesini güncelleyerek, müşterilerimizin zaman kaybetmeden bizlere ulaşmasını sağlamıştır. servis randevularını almalarını, yeni ürünlerimizi istedikleri yerde test etmeleri için istekte bulunabilmelerini, sosyal medya üzerinden (Facebook, tweeter) şirketimizi takip edebilme imkanı bulabilmişlerdir. 2. El alım satım operasyonlarını kendi bünyesine dahil etmiş, müşterilerine daha kaliteli hizmet anlayışı içerisinde Antalya da 2. El in güvenilir adresi olmayı hedeflemiştir” diye konuştu.

 

Yazar

İlgili Haberler

Bir Yanıt bırak

*