web counter

Antera Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Konyaaltında

Antera Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Antalya’da Lara bölgesinden sonra Konyaaltı’na ikinci şubesini görkemli bir tören ile açtı.

16a58fef11Açılış kurdelesini Konyaaltı Belediye Başkan Yardımcısı Tuğba Erke Bostan ve İş adamı Sadi Kan kesti (1) (Copy)

Görkemli Açılış

Antera Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Antalya’da Lara bölgesinden sonra Konyaaltı’na ikinci şubesini görkemli bir tören ile açtı.

Konyaaltı Belediye Başkan Yardımcısı Tuğba Erke Bostan ve İş adamı Sadi Kan’ın kurdele kesimi ile gerçekleşen açılışa İş, siyaset, cemiyet ve sanat dünyasının yakında tanıdığı birçok sima katıldı.

Emre Öztürk-İlker Bacaksız,Özgün Karlık,Esma Öztürk ve Kağan Tanırıöver ortaklığında yıllardır Lara Bölgesinde ki başarıları ile adından söz ettiren Antera Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği,  Konyaaltı şubesinin resmi açılışında dostları ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.

Davete katılanları kapıda kırmızı kıyafetleri ile karşılayan Poliklinik çalışanları renkli görüntüler sergiledi.

Batu Organizasyon Furkan Bedir tarafından düzenlenen açılış organizayonu, konuklardan tam not aldı.

Açılışın ardından, Diş Hekimi Özgün Karlı ziyaretçilere klinik hakkında bilgiler verdi. Karlı “En modern cihazlar ve aletler ile burada hizmet veriyoruz. Dekorasyonda da farklı renkler kullanarak hastaların diş hekimi koltuğu korkusunu yenmeye çalıştık. Bunu da başardığımıza inanıyorum. Biz burada büyük bir aileyiz. 10 hekimiz ile Lara ve Konyaaltı’nda hizmet veriyoruz” dedi.

Yazar

Bir Yanıt bırak

*