web counter

Antalya renkli festivale hazırlanıyor…

DREAM OF COLOR FEST FT Fatoş Köse TNY    Yanıtla| 24.4 (Pzt) , 23:34 Siz  Dream Of Color Fest.pdf 3 MB İndir  OneDrive - Kişisel konumuna kaydet Ömer Merhaba,   Aşağıda basın için gönderilen metni görebilirsin. Ayrıca sunum dosyasının bir bölümü de ektedir. Başka bir detay veya görsel istersen onları da tarafına iletirim. (Örn. 2016 festivaline ait fotoğraflar veya bu yılki afiş tasarımları v.b.)     Antalya renkli festivale hazırlanıyor…

Dünyanın birçok ülkesinde düzenlenen ve boya festivali olarak bilinen ‘Dream of Color Fest’ (Holi) etkinliği, 14 Mayıs Pazar günü Antalya’da gerçekleşecek.

 Hint kültürü olarak dünya çapında yayılan, kıştan bahara geçişin kutlandığı, aynı zamanda iyiliğin kötülüğe karşı zaferini simgeleyen, 20’den fazla ülkede düzenlenen Holi Festivali, TNY Group tarafından Dream of Color Fest adıyla Türkiye Turnesi ’ne başlıyor. 2017 yılının ilk festivali 14 Mayıs Pazar günü Antalya Lara Beach Park’ta 5 nolu plajda yapılacak.

 ‘Antalya, Rengarenk Olmaya Hazır Mısın…?’ sloganıyla düzenlenecek festivale katılacaklar, tamamı organik renkli gıda boyalarını birbirlerinin üzerine atacak ve ortalığı renk cümbüşüne çevirerek müzik eşliğinde eğlenecek.

 ‘Dream Of Color Fest’e katılan biletli katılımcılar, boya ve tişörtleri aynı gün sabah saatlerinden itibaren festival alanından alabilecek. 14 Mayıs Pazar 15.00- 00.00 saatleri arasında gerçekleşecek festivale katılım bedeli 35 ile 60 TL olarak belirlendi.

Yazar

Bir Yanıt bırak

*