web counter

ANTALYA MOTOSİKLET FESTİVALİ İLE MOTOR TUTKUNLARI  ANTALYA’DA  DEV ORGANİZASYONLA BİR ARAYA GELİYOR!

ANTALYA MOTOSİKLET FESTİVALİ İLE MOTOR TUTKUNLARI  ANTALYA’DA  DEV ORGANİZASYONLA BİR ARAYA GELİYOR!

AMF 2017 (Antalya Motorsiklet Festivali Komitesi 2017) ve Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde 28 Haziran – 2 Temmuz tarihlerinde Antalya’nın ilk uluslararası motosiklet festivali gerçekleştirilecektir. Organizasyon, yurtiçi ve yurtdışındaki motosiklet sürücülerinin katılımıyla beş gün boyunca gündüz ve gece etkinlikleri, yarışmalar, konserler, eğitim sunumları gibi birçok ses getirici etkinliği de içinde barındıracaktır.
Uluslararası misafirlerinde davet edileceği organizasyonda katılımcıların keyifli bir festival geçirmesi için güvenli kamp alanları, kültür turları, yiyecek ve içecek standları,  şov alanları ile motorsiklet tutkunlarına alışılmışın dışındaki konseptiyle yeni bir anlayış getirecek olan Antalya Motosiklet Festivali; şehrin enerjisini daha da yükseltmeyi hedeflemektedir.

Antalyamıza festival için gelecek olan kalabalık misafir grupları sayesinde şehir içi turizm sektörü açısından pozitif bir kaynak olacaktır. Her yıl geleneksel olarak tekrarlayacağımız festival Antalyamızın vazgeçilmez etkinlikleri arasında renkli yapasıyla yer alacaktır.

Mottosu “Be Together On The Way” olan  Antalya Motosiklet Festivali, her yıl farklı bir tema ile başlayacak. Bu yıl ise  “Kadınlara trafikte de şiddete hayır!” temasını işyelecektir.

Unutmayalım ki motosiklet trafik sorunu yaratmaz, çevreyi kirletmez ve hayatın içindedir.
Türk Chopper Motosiklet Kulübü, Akdeniz Motosiklet Kulübü, Anka Motosiklet Grubu, Antalya Choppers, Antalya Gezgin Motosiklet Grubu, Antalya Honda PCX Grubu, Hog Antalya, Kaiowas Motosiklet Kulübü, Lord of Moto, Middle Asian Nomads, Motorcu Hikayeleri, Retro Motors Antalya, Rolling Souls Motosiklet Kulübü, Seyyah MC %1, T.T.A Motosiklet Kulübü, Scooant Antalya festivale destek vermektedir.

 

Yazar

Bir Yanıt bırak

*