web counter

Antalya Fashion Week Başlıyor

EMY Organizasyon&Ajans’ın düzenleyeceği Görgülü Grup Resmi Sponsorluğunda ve Muratpaşa Belediyesi’nin destekleri ile gerçekleşecek olan Antalya Fashion Week 6-7 Mart 2018 tarihlerinde Su otelde yapılacak.

Antalya Fashion Week

 

Moda severler, sektörde çıkacak olan yeni ürünleri veya fikirleri tanıma ve inceleme fırsatı bulacak. Su Otel’de düzenlenecek ve 2 gün sürecek olan Fashion Week  Antalyalıları 2018 modası ile buluşturacak.

EMY Organizasyon sahibi Eda Meltem Yılmaz, yıllardır hayalini kurduğu organizasyonu gerçekleştirecek olmanın heyecanını yaşarken, Görgülü Grup tarafından inşaa edilen Deluxe Antalya’da düzenlenen basın tanıtım gününde Elif Uysal, Burcu Kandemir,Manolya Ülkü ve Güler Baysal  Antalya Fashion Week’te  ilk kez görücüye çıkacak olan modellerini gazetecilere tanıttı.

EMY Ajans mankenlerinin sunumu ile gerçekleşen mini defile büyük ilgi görürken, Caka kuaförün saç tasarımları ve makyajları dikkatlerden kaçmadı.

6-7 Mart tarihlerinde düzenlenecek olan organizasyonda defile etabının özel konuğu olan Mohammed Mehaoudi ülkesinin etnik desenleri ile moda haftasında olacak.

Organizasyonun  destek sponsorları, Görgülü Grup, Muratpaşa Belediyesi, Ceysu ie Moda haftasında Jabo Wedding House, Argento Beachwear Sports markaları İlkbahar-Yaz kreasyonları ile Fashin Week’e katkı verecek.

Ayrıca “Canon ile Fotoğraf hakkında her şey” sloganı ile 7 Mart 2018’de 11.00-18.00 saatleri arasınsa bir tanıtım da düzenlenecek.

Yazar

İlgili Haberler

Bir Yanıt bırak

*