web counter

ANTALYA ESTETİĞE ÖNEM VERİYOR

Dermatolog Dr. Kubilay Yücel kahvaltıda biraraya geldiği kadınlara güzelliğin sırlarını anlattı. Botoks’un artık manikür kadar rutin bir işlem olduğunu belirten Dr. Yücel doğru bilinen yanlışlar hakkında bilgi verdi.

La Boutique Antalya Otel’deki kahvaltıda kadınlarla biraraya gelen Dermatolog Dr. Kubilay Yücel güzellikle ilgili merak edilen soruları yanıtladı. Estetik uygulamalardaki yeni gelişmeler konusunda bilgiler veren Dr. Yücel Antalya’nın estetiğe verdiği önemin İzmir ve Ankara gibi şehirlerden ileride olduğunu söyledi. İyi doktor, iyi hasta ve iyi tedavinin tatmin edici sonuçları ortaya koyacağını söyleyen Dr. Yücel, botoksun artık manikür kadar günlük rutin bir iş olduğunu sözlerine ekledi. Alın çizgileri, kaz ayağı çizgileri, dudak çizgileri, ağız köşelerinin aşağıya doğru inişi, boyunda oluşan halkalar ve dekoltede beliren çizgilerin yok edilmesinin mümkün olduğuna vurgu yapan Dr. Yücel, çatlak ve cilt lekelerinde tek seansta yüzde 50 ile 90 arasında başarı sağlandığını kaydetti.

Kahvaltıda kadınlara günlük yaşamlarında uygulayacakları bazı metodları anlatan Dr. Yücel, yüz güzelliği için pratik uygulamalar vermeyi de ihmal etmedi.

Yazar

Bir Yanıt bırak

*