web counter

“Tatlı Park” 41’ inci Şubesini Antalya’ da Açtı

tatlı park antalya

Tatlı Park mağazalar zinciri, ‘Tatlının Park Alanı’ sloganıyla İstanbul’da bulunan 40 Şubesi’ nin ardından 41’ inci şubesini Antalya Muratpaşa İlçesi Topçular Mahallesi Aspendos Bulvarı Kardelen İş Merkezi adresinde açtı. Açılışa Antalya Büyükşehir ve Muratpaşa Belediyesi CHP Meclis Üyesi Songül Başkaya, konuklar ve mağaza çalışanları katıldı.

Tatlı Park’ın açılışında konuşan Songül Başkaya, Türkiye’de ve Antalya’da ekonomik koşulların zorlandığı bir dönemde bu cesur yatırımı gerçekleştiren Mehmet Güngör’ü tebrik etti. Başkaya, “Tatlı Park, hem turizm hem tarım hem de diğer birçok sektörde büyük bir ivme yakalayacak ve istediği müşteri kapasitesine ulaşacaktır. Gaziantep tatlılarının her türlüsünün temin edebileceğimiz bir tesis. Kendilerini kutluyorum ve bol kazançlar diliyorum” diye konuştu.

Fabrika satış mağazası olarak hem perakende hem de toptan olarak Antalyalılar’ ın hizmetinde olan Tatlı Park’ ta cevizli ve fıstıklı baklavadan, cevizli ve fıstıklı kadayıfa, tulumba ve şekerpareden, Sütlü Nuriye ve Cevizli Bülbül’e kadar birçok tatlı çeşidi uygun fiyata bulmak mümkün olacak.

Yazar

Bir Yanıt bırak

*