web counter

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne 1 milyon TL bağış

Vali Ersin Yazıcı, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne 1 milyon TL bağışlayan hayırsever iş insanı Barış Babüroğlu’na teşekkür plaketi verdi. Hastanede bulunan tüp geçide hayırsever Barış Babüroğlu’nun babası Hacı Çetin Babüroğlu’nun ismi verilecek.
01_akdeniz_uni_hast_bagis

Akdeniz Üniversitesi Senato Salonu’nda düzenlenen takdim törenine Vali Ersin Yazıcı, Rektör Prof. Dr. Özlenen Özkan’ın yanı sıra Prof. Dr. Ömer Özkan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Murat Turhan, Prof. Dr. Gülbin Arıcı, Prof. Dr. Cengiz Toker, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Yıldıray Çete, Başhekim Yardımcıları Prof. Dr. Özge Turhan, Prof. Dr. Nasuh Utku Doğan, Doç. Dr. Aslı Bostancı Toptaş, Doç. Dr. Veli Vural, Dr. Öğr. Üyesi Ali Ünal, Genel Sekreter Ali Evren İmre ve İş İnsanı Barış Babüroğlu katıldı.

“İnsanlığa Katkı Sunmanın Zevkini Herkes Yaşamalı”
Hayırsever Barış Babüroğlu’nu tebrik eden Vali Yazıcı: “Babüroğlu ailesine çok teşekkür ediyorum. Sizin gibi güzel insanların, gönlü büyük ve insanlığa katkı sunmanın zevkini yaşayabilenlerin sayısının artmasını diliyorum. Bu gönül zenginliğinin diğer insanlara da sirayet etmesini temenni ediyorum. Çevremizde aile büyüklerinizin isimlerinin olduğu nice okullarımız olsun.” dedi.

Plaket takdim töreninde konuşan Rektör Özkan, “Kıymetli hayırseverlerimiz de böyle anlamlı bir katkıyı yaparak, geleceğe hoş bir seda bıraktı. Tekrar tüm hayırseverlerimize şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Plaket takdiminin ardından Vali Ersin Yazıcı, Rektör Prof. Dr. Özlenen Özkan ve hayırsever iş insanı Barış Babüroğlu ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yazar

İlgili Haberler

Bir Yanıt bırak

*