web counter

AHLEM ALP “AŞK BUYSA” DEDİ MİLYONLARI BÜYÜLEDİ.

Çocuk denecek yaşlarda sanat hayatına başlayan ve 10 parmağında 10 marifet bulunan albümü ile milyonların sevgilisi olmayı başardı.

AHLEM ALP “AŞK BUYSA” DEDİ MİLYONLARI BÜYÜLEDİ.

Uzun yıllardır İstanbul, Antalya, Ankara gibi Büyükşehirlerin en popüler mekanlarında sahne alan , okuduğu Türkçe ve Arapça şarkılar ile büyük bir hayran kitlesini peşinden sürükleyen besteci ve söz yazarı Ahlem Alp, söz/müziği kendisine ait olan Aşk Buysa ile sevenleriyle buluştu.

AHLEM ALP “AŞK BUYSA” DEDİ MİLYONLARI BÜYÜLEDİ.

Yeni single çalışmasında Türkiye’de birçok ünlü isme aranjörlük yapmış olan Burak Tektaş ile çalışma fırsatı bulduğu için duyduğu mutluluğu dile getiren Alp “ Bu ilk bestemde Türkiye’nin en iyileri ile çalışma kararı aldım. Sevgili dostum Burak Tektaş’da beni kırmayarak şarkımın aranjörlüğünü üstlendi. Gecemizi gündüzümüze katarak “Aşk Buysa” isimli şarkıyı hazırladık. Umarım hafızalardan silinmeyecek bir şarkın olacak” dedi.

AHLEM ALP “AŞK BUYSA” DEDİ MİLYONLARI BÜYÜLEDİ.

***ŞARKI SIRILSIKLAM BİR AŞKI ANLATIYOR

***TİYATRO HOCAM SESİM GÜZEL DİYE BENİ ŞAN BÖLÜMÜNE YÖNLENDİRDİ.

Aşk Buysa isimli single çalışmasının klipinde Best Of Antalya Cast Ajansın genç ve başarılı modellerinden Oğuzhan Öztürk ile kamera karşısına geçtiklerini söyleyen güzel sanatçı Ahlem Alp, klipte çok sevdiği adama sırılsıklam aşık ve hayran bir aşk kadınını canlandırdığını söylerken “ Zaten ilkokuldan beri tiyatro ile çok yakından ilgiliyim. O zamanlar ki Tiyatro hocam sesimin de oyunculuğum kadar güzel olduğunu söyleyerek beni Devlet Konservatuarı Şan Bölümüne yönlendirdi. Hayatımın dönüm noktalarından birisiydi” dedi.

IMG-20230805-WA0002

HEDEFLERİME ULAŞINCAYA KADAR DURMAK YOK

Sevilen sanatçı Ahlem Alp, bütün hedeflerine ulaşıncaya kadar durmadan çalışmaya ve yeni besteler üretmeye devam edeceğinin altını çizdi. Yakın zamanda söz ve bestesinin kendisine ait olan Arapça bir eser ile sevenlerinin karşısında olmaya hazırlandığının da müjdesini veren güzel sanatçı, “En iyisini, en başarılısını yapana kadar nefes almadan çalışacağım” dedi.

Yazar

İlgili Haberler

Bir Yanıt bırak

*