web counter

OBA Lara da jakuzili loca keyfi

İşletmenin yaz sezonu süresince renkli partilerle hareketlendirileceğini söyleyen işletme sahibi Elyasa Balık, “Parti ve aktivitelerimizi BPM Production sahibi Serkan Şatıroğlu yapacak.

oba-baech-lara

ANTALYA Lara Beach Plajları’nda kurulan Oba Lara Beach, düzenlenen tanıtım partisiyle sezonu açtı. İşletmedeki jakuzili localar dikkati çekti.

Elyasa Balık tarafından 2 milyon TL harcanarak kurulan işletme bilinen plaj üniteleri emsallerinden oldukça farklı. Beş yıldızlı bir oteli andıran işletme konsepti loca ağırlıklı. Plajın çevresine yayılan localar 4, 6, 8 ve 12 kişilik olarak ayrılmış durumda. Kimi locada jakuzi bile bulunuyor. Her cebe uygun bir plaj yapmaya özen gösterdiklerini belirten işletme sahibi Elyasa Balık, tamamen aile odaklı çalıştıklarını söyledi. Birçok tesise göre aralarındaki farkı anlatan Balık, “Örneğin bir müşteri gelip şezlong ve şemsiye kiralamak istiyor. Biz o kişiden 50 TL alıyoruz. Fakat gün içinde de 50 TL’lik yemek ve içecek hizmeti veriyoruz. Aslında bize gelenlere sadece şunu söylüyoruz. Şemsiyeye, şezlonga para vermeyin. Sadece bizden 50 TL’lik yemek yiyin veya için diyoruz” dedi.

İşletmenin yaz sezonu süresince renkli partilerle hareketlendirileceğini kaydeden Balık, “Parti ve aktivitelerimizi BPM Production sahibi Serkan Şatıroğlu yapacak. Her gün farklı bir konsepte farklı eğlenceler olacak. Aynı zamanda çocuk kulübümüz profesyonel eğitmenlerle hizmet verecek. Aileler çocuklarını gönül rahatlığıyla öğretmenlere teslim ederek plaj eğlencesini yaşayacak” diye konuştu.

Yazar

Bir Yanıt bırak

*