web counter

Pınar Mater Ertuğrul Kahraman Mutlu Günü

pinar-mater-ertugrul-kahraman-dugun

pinar-mater-ertugrul-kahraman-dugun

Antalyalı işadamı E.K Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Kahraman ile TV yapımcısı ve program sunucusu Pınar Mater, Su Otel’de evlendi. Davullu zurnalı şehir konvoyunun ardından limuzinle otele gelen çifti aileleri ve davetliler karşıladı. limuzinden inen çift salona girmeden önce otel önünde davul zurna eşliğinde karşılıklı oynadı.

İş, sanat ,siyaset ve medya dünyasını bir araya getiren düğünde çiftin nikahını Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel kıydı. Çiftin nikah şahitliklerini ise Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, eski bakanlardan Yüksel Yalova ile iş kadını Nadire İçkale, sanatçılar Ferman Toprak ile Serkan Kaya yaptı.

Antalya medyasının tanınmış simalarından, kızı gibi tv programcısı ve sunucusu Nesrin Mater ile Kahraman ailesinin kapıda karşıladığı misafirler, şarkıcı Mehtap’ın şarkıları ile coştular. Daha sonra sahneye Ferman Toprak çıktı. Damat Ertuğrul Kahraman’ın arkadaşı olarak düğüne katıldığını söyleyen Toprak, sevilen parçalarını seslendirdi. Toprak’ın ardından Serkan Kaya sahne aldı. Davetliler şarkılar eşliğinde halay çekip gönüllerince eğlendi.

Yazar

İlgili Haberler

Bir Yanıt bırak

*